EN

MedyaNet Display HIZLI

Türkiye'nin en prestijli yayıncılarıyla, markanızı buluşturmak ister misiniz?

MedyaNet Display, Türkiye'deki AB SES Grubu internet kullanıcılarının %80’ine erişebilen, farklı kategorilerde yayıncıları bünyesinde bulunduran bir reklam ağı ile, en uygun ve yaratıcı çözümleri markanızın ihtiyaçları için sunar.

41

PREMIUM YAYINCI

1.5+ MİLYAR

SAYFA GÖSTERİMİ (AYLIK)

46 MİLYON

TEKİL KULLANICI

MedyaNet Display, markanızı geniş premium network'ü ile, alanının en iyisi yayıncılara ulaştırıyor! MedyaNet Display’in akılcı reklam modelleri ile; bilinirlik yaratabilir, bilgi toplayabilir, markalı içeriğin deneyimlenmesini mümkün kılabilir, satın alma kararına yönlendirebilirsiniz.

STANDART BANNER

PORTAL BAZLI GÖSTERİM

MedyaNet Display’in zengin reklam ağından dilediğiniz siteleri seçin, standart banner’ınızın gösterimi bu siteler arasında dönüşümlü olarak gerçekleşsin. Siz, sadece görüntülenme üzerinden ücret ödeyin.

Standart Banner

RICH MEDIA

MedyaNet'in geniş reklam ağında yer alacak Rich Media reklamlarınız, kitlenizin markanızı deneyimlemesini sağlayarak duygusal bağ kurar, çizgi üstü aktivitelerinizi destekler, veri elde etmenizi ve diğer mecraların hatırlatılmasını sağlar. Rich Media reklamları, seçilen model, kullanıldığı alan ve gösterim sayısı üzerinden ücretlendirilir.

ADVERTORIAL

Advertorial reklamlar, hedef kitlenize iletmek istediğiniz bilgilendirme amaçlı metinleri web sitenizde istediğiniz yere yönlendirme imkanıyla yayınlar, markanız ve kitleniz arasındaki güven bağını güçlendirir.

Advertorial

SPONSORLUK

Sponsorluk, göz önünde olmanın en etkili yollarından biri! İster belirli bir bölüme, isterseniz sayfanın tamamına sponsor olun; içerikle bütünleşen marka konumlanmasının avantajını, farklı kategoriler ile markanıza kazandırın.

Sponsorluk

MAILING

Size özel içerikler, size özel tekliflerle, geniş kullanıcı veri tabanında birebir iletişim sağlıyor. Farklı kategoriler ve farklı hedef kitle seçimi imkanıyla e-posta iletişiminiz MedyaNet Display ile yüksek etkileşim yaratıyor!

Mailing